1

Firma PrimoCer Edyta Majka-Kisiela będąca właścicielem serwisu www.primocer.pl powstała z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy z pasją, którzy chętnie dzielą sią swoją wiedzą i doświadczeniem. Dla nas najważniejszy jest profesjonalizm i zaangażowanie. Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie w branży i liczne kontakty z Producentami nie tylko w Polsce, ale i za granicą chętnie zrealizujemy zamówienie na miarę Państwa potrzeb. Produkty znajdujące się w naszej ofercie pochodzą z renomowanych Firm, posiadających ugruntowaną pozycję na rynku. Są one starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić Państwu najlepsze rozwiązania.

Jeśli na stronie naszego Sklepu nie znajdą Państwo interesującego Was asortymentu, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, aby zrealizować indywidualne zamówienie z wymarzonym przez Państwo produktem. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Doskonale wiemy jak ważna jest dbałość o każdy szczegół, dlatego też z należytą starannością i profesjonalizmem podchodzimy do każdego zamówienia.

Mamy nadzieję, że obdarzą nas Państwo swoim zaufaniem i dołączą do grona naszych Klientów. My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu obsługę na najwyższym poziomie. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem e-mail biuro@primocer.pl lub telefonicznie +48 502 226 593.Życzymy udanych zakupów


Zespół PrimoCer